Office Manager / Assistant | Omladinska zadruga Nefertiti

Office Manager / Assistant

Opis posla:

  • Koordiniranje i efikasan prenos informacija među zaposlenima
  • Prijem i prosleđivanje dokumentacije
  • Poslovi e-bankinga, fakturisanja, komunikacije sa knjigovođama
  • Rešavanje svakodnevnih kancelarijskih potreba, nabavka kancelarijskog materijala
  • Pružanje logističke podrške zaposlenima
  • Administrativno-operativno funkcionisanje Kompanije
  • Administrativna I organizaciona podrska menadžmentu Kompanije
  • Obračun I kontrola troškova službenih putovanja i troškova zaposlenih

Uslovi:

  • Minimum tri godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Sposobnosti organizovanja rada, koordinacije različitih zadataka, postavljanja prioriteta
  • Sposobnost rešavanja problema
  • Pedantnost u radu, sposobnost održavanja pažnje na više različitih zadataka sličnog značaja
  • Strpljenje, ljubaznost, istrajnost i proaktivan stav
  • Aktivno korišćenje engleskog jezika
  • Odlično znanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije

prijave putem sajta ili slanjen biografije na konkurs@nefertiti.rs  sa naznakom OM